Мерія Ірпіня віддала 25 мільйонів на демонтаж зруйнованих будинків одній фірмі і без тендерів

5 квітня 2023 року виконком Ірпінської міської ради уклав з ТОВ “Будівельна корпорація “Демонтажник” три договори на демонтаж багатоквартирних житлових будинків в Ірпені на загальну суму 22,24 млн грн.

Про це пише видання “КиївВлада”

Сторони уклали договори на демонтаж до кінця 2023 року будинків за наступними адресами:

  • дев’ятиповерхового будинку по вул. Северинівська, 158 (ціна договору – 14,43 млн гривень);
  • десятиповерхового будинку по вул. Северинівська, 160/1 (ціна договору – 6,51 млн гривень);
  • одноповерхового будинку по вул. Тургенівська, 125 (ціна договору – 1,29 млн гривень).

Всі закупівлі були проведені без конкурсів, в ProZorro вони містять позначку “Українська визвольна війна”.

Замовляти демонтаж постраждалих від бойових дій міських будинків виконком Ірпінської міськради почав з кінця жовтня минулого року. З того часу було укладено 15 договорів (включаючи договори від 5 квітня) загальною ціною 26,14 млн грн. Всі без виключення договори були укладені без конкурсів.

Саме з ТОВ “Будівельна корпорація “Демонтажник” були укладені найкрупніші контракти, загальна сума яких склала склала 25,14 млн грн. – біля 95% всіх замовлень.

28 жовтня минулого року виконком Ірпінської міськради також без конкурсу замовляв у цієї фірми демонтаж до кінця 2022 року багатоквартирного житлового будинку по вул. Гостомельське шосе, 12, 14-16 в Ірпені за 2,9 млн грн. Тоді виявилося, що на момент укладення цього договору вказаний будинок вже було демонтовано.

“Будівельна корпорація “Демонтажник” зареєстроване в 2019 році у Києві. З того часу кілька фірма разів змінювала реєстрацію, з кінця 2022 року має “прописку” в Ірпені. Власник та директор підприємства – Станіслав Денисенко, який прописаний в Миколаєві.

За даними Сlarity-project, в результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Будівельна корпорація “Демонтажник” уклало 17 договорів на 51,30 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *