В Херсоні залишили на посаді директора КП, що працював на російських окупантів

Директор комунального підприємства “Міське дорожне управління” Херсонської міської ради Павло Берьозкін під час окупації міста росіянами перереєстрував підприємство за російськими законами та очолив його, а після деокупації залишився на посаді.

Про це пише видання “Мост” з посиланням на дані Реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців. 

Також підтверджує факт перебування Берьозкіна на посаді те, що 21 березня голова міської військової адміністрації Херсона Роман Мрачко включив йогов одну з робочих груп.

Точної дати перереєстрації підприємства в російському реєстрі немає, а є лише дата внесення запису до реєстру – 22 грудня 2022 року. 

Відмітимо, що під час окупації Херсона та правобережжя області росіяни не вносили перереєстровані компанії та підприємства до свого єдиного реєстру через якісь складності, а вели свій реєстр підприємст в тимчасово окупованих областях. 

Вже в грудні в січні вони автоматично залили ці реєстри до основної бази і виявили таким чином величезеу кількість колаьорантів, які працювали на них, але не втікли, і залишилися в Херсоні.

Наприклад така ж історія була із колаборнатками з Міської стоматологічної поліклініки, які, як і Павло Берьозкін, продовжують працювати. 

Раніше Роман Мрачко призначив депутата від партії “Блок Володимира Сальдо” керувати МКП “Гарантія”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *