Для греблі на Ужі за 3,4 мільйона замовили проект у ФОПа, що проектував міні ГЕСи для приватної компанії «Ренер»

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса 9 лютого уклало договір, за яким замовило у ФОПа Богдана Сеневича розробку проєктної документації для 1-ої стадії проєкту будівництва регулюючої споруди на річці Уж в Ужгороді за 3,36 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Закупівля робіт проводиться за кошти Гранту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу.

Згідно договору вартість інженерно-геодезичних вишукувань понад 400 тис грн., проєктування гідротехнічних споруд – майже 2,5 млн грн, виготовлення макету 142,4 тис грн, проведення Оцінки впливу на довкілля – 117,5 тис грн, експертиза – 111,7 тис грн.

Крім того, договір покриває податки ФОПа Сеневича у розмірі 160 тис грн. Усі роботи мають бути виконані до 10 серпня 2023 року.

На відкритих торгах Богдан Сеневич конкурував з ТОВ «ПБК-Водпроект» з Черкас, яке пропонувало виконати роботи за 4 млн грн.

Переможець аукціону раніше працював у відділі комплексного проектування «Закарпаттяводпроект» БУВР Тиси, підрозділі замовника послуг. Сума поточних та виконаних договорів Сеневича з водниками на сьогодні складає 5 млн грн.

Ідея з будівництвом регулюючої споруди на річці Уж громадськістю та журналістами оцінюється як технічне підґрунтя для будівництва чергової малої ГЕС групи енергетичних компаній «РЕНЕР» – спільному бізнесу родин міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, ексголови Закарпатської ОДА і чинного депутата Закарпатської облради Олександра Ледиди, та нардепа-«регіонала» 7-ого скликання і колишнього гендиректора ПАТ «Закарпаттяобленерго» Василя Ковача.

ФОП-переможець Богдан Сеневич виконував для «РЕНЕРа» проєктні роботи для будівництва двох міні ГЕС біля села Костилівка Рахівського району Закарпаття, а також виконував інженерно-технічні вишукування для техніко-економічного обґрунтування для реконструкції гідротехнічних споруд та греблі під МГЕС на річці Боржава у селі Боржава Берегівського району.

Для ПП «АЛЬТЕНЕР» (з групи енергетичних компаній «РЕНЕР») Сеневич виконував коригування проєктної документації під час будівництва міні ГЕС на річці Брустурянка біля селища Усть-Чорна Тячівського району, а також здійснював авторський нагляд за будівництвом. Вартість згаданих послуг не перевищувала 150 тис грн.

Також Богдан Сеневич значиться розробником проєктної документації для міні-ГЕС Лопухово ПП «АЛЬТЕНЕР», побудованої на річці Брустурянка поблизу села Лопухово Тячівського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *