Сільрада на Черкащині “розділила” 3,5 млн на дрібні закупівлі ремонту доріг та уникла конкуренції

Протягом лютого-березня 2023 року Стеблівська сільська рада на Черкащині підписала одразу 14 договорів з підприємством “Явір ЛТД”, предметом яких є поточний ремонт місцевих доріг та одного провулку. Загальна сума угод становить понад 3 млн грн.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

 Угоди укладені без проведення конкурентних закупівель і вартість кожної окремо не перевищує 200 тисяч гривень.  Зокрема, компанія за 199 958  гривень має відремонтувати вулицю Фабричну або ж за 199 971 вулицю Шевська у селі. Відповідно до чинної профільної закупівельної постанови уряду, розпорядники публічних коштів зобов’язані проводити конкурентні закупівлі послуг у разі, якщо їх вартість перевищує 200 тисяч гривень. Таким чином, формально чиновники не порушили закупівельне законодавство.  Всього ж між ними та цим підприємством укладено вже понад 40 договорів, загальною вартістю у 6,5 млн гривень.

У системі відсутні договори, укладені між підрядником та чиновниками, що не дозволяє визначити об’єми майбутніх робіт, а також вартість матеріалів, які використовуватимуться. 

Компанія “Явір ЛТД” зареєстрована у Корсунь-Шевченківському та належить чотирьом фізичним особам, серед яких зокрема і працівник місцевої філії “Черкаського облавтодора” Роман Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *