У Філатова сміттєві підряди віддали фірмі з сфери впливу братів Дубінських та Резніченка 

КП “Коменергосервіс”  (м. Дніпро) 9 лютого уклало дві угоди з ТОВ «Екологія-Д» на загальну суму 5 млн. грн.

Обидві закупівлі проведені  без використання електронної системи «Прозорро». Підрядник надасть послуги з видалення самосійних дерев та послуги зі збирання, перевезення та утилізації сміття на об’єктах, що перебувають на балансі Комунального підприємства «Коменергосервіс».

Замовник планує знесення 380 тис. м2 порослі самосійних дерев, подрібнення гілок, навантаження на транспорт та захоронення відходів. Також замовник планує зібрати та утилізувати 2351,02 т сміття на об’єктах, що перебувають на балансі КП «Коменергосервіс». Локації та об’єми робіт в договорах не деталізовані. Вартість збору та вивезення сміття складає 1 067,36 грн/тонна.  

В Кам’янському департамент житлово-комунального господарства та будівництва відмовився від задорогих послуг ТОВ «Екологія-Д» та знайшов виконавця, який ліквідовує сміттєзвалища вдвічі дешевше – за ціною від 480 грн/тонна.  

Зауважимо, що ТОВ «Екологія-Д» власного спецтранспорту для виконання робіт не має, але є офіційним перевізником твердих побутових відходів міської ради Дніпра. З 1 червня 2020 року за результатами конкурсного відбору компанія надає послуги з вивезення побутових відходів на території Дніпра. Всі мешканці міста та суб’єкти господарської діяльності мають заключати з нею договір. А за відсутності такого договору мають платити штраф від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 гривень до 1360 гривень).

З моменту спільної співпраці з комунальниками Дніпра, компанія заявляє на тендер орендовану ще в 2019 році 31 одиницю техніки. Орендар – ТОВ «Криничанський асфальтобетонний комбінат». Згідно даних аналітичної платформи YouControl, власниками заводу є Олена Чухно з Дніпра та Ксенія Шипуліна з Кам’янського. До січня 2022 року серед власників заводу також була родина Михайла Бродського.

Як писали журналісти сайту «Наші Гроші», Криничанський асфальтний завод був серед постачальників фірмам-прокладкам будівельних матеріалів для «Великого будівництва». Олена Чухно – це супруга Павла Чухна, який разом із фітнес-тренеркою Яною Хлантою є співласником фаворита бюджетних закупівель на Дніпропетровщині ТОВ «Будінвест Інжиніринг». Про спільний бізнес-проект колишнього керівника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка та його дівчини Яни, можна почитати в розслідуванні «Схем».  

ТОВ «Екологія-Д» створене у місті Кам’янське на Дніпропетровщині у серпні 2018 року, офіційно належить місцевому мешканцю Віталію Коваленку. Головним замовником послуг ТОВ «Екологія-Д» є департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. Він уклав з компанією договорів на суму більше мільярда гривень. КП “Коменергосервіс” також замовляє послуги у ТОВ «Екологія-Д». З 2019 року між ними укладено 21 договір на загальну суму 69,5 млн. грн.

Власник ТОВ «Екологія-Д» Віталій Коваленко також є директором ТОВ «Екосфера Дніпро», що фігурує в кримінальному провадженні з розтрати коштів на тендерах Кам’янської міськради у 2016-2017 роках. В тексті судової ухвали «Екосфера Дніпро» зазначена як структура, що фактично належать  Леоніду та Володимиру Дубинським. Зараз вони перебувають у розшуку на сайті ФБР за підозрою в поштовому шахрайстві. Брати Дубинські вважають екс-голову Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка богом менеджменту і одним із найефективніших губернаторів країни. Вони знайомі ще з 90-х років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *