Королівські освітяни придбали свинину на чверть дорожче, ніж їх великолучківські колеги

Відділ освіти, молоді, спорту ,культури і туризму Королівської селищної ради Закарпатської області 6 лютого замовив ФОП Івегеш Роман Степанович м’яса на 979,5 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно зі специфікацією, підприємець поставить 800 кг охолодженої яловичини по 230 грн. за кг, 1670 кг охолодженої свинини по 200 грн. за кг, 500 кг охолодженого курячого філе по 130 грн. та найбільше – 3600 кг – охолоджених окороків свійської птиці по 95 грн.

У той же день, 6 лютого, м’ясо закупив відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму Великолучківської сільської ради Закарпатської області у фермерського господарства “Світ м’яса”. Ціни на яловичину та свинину були дешевші.

Так, свинину придбали по 162 грн. за кг, або на 23% дешевше, ніж відділ Королівської селищної ради, а яловичину – по 200 грн. за кг, або на 15% дешевше. Щоправда, курячого філе замовили на 2 грн. дорожче, ніж освітяни смт Королево.

Обидві закупівлі провели без конкуренції, без використання електронної системи.

Роман Івегеш зареєструвався ФОПом у кінці 2020 року. З того часу через «Прозорро» отримав замовлень на 18,97 млн грн.

Власниками ФГ “Світ м’яса” є Віталій Калиніч з найбільшою часткою у 76,57%, а також Маріанна Матіс, Євген Калинич,  Людмила Калиніч, Василь Леспух, Сергій Матіс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *