Під Харковом дві будівлі відремонтують з завищеними вдвічі цінами на профнастил

Вільхівська сільська рада (Харківська обл.) уклала дві угоди щодо ремонту покрівлі будівель загальною вартістю 2,76 млн грн.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на систему “Прозорро”.

Зокрема, майже 1,9 млн грн буде коштуватиме ремонт покрівлі у одному гуртожитку в селище Елітне, а 861 тис грн – в іншому.

Щодо цін, то 1 кв м профнастилу оцінили в 664 гривні. Це вдвічі дорожче, ніж зазвичай купують, в тому числі для проведення ремонтів у Харкові.

Так, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” укладав угоду щодо придбання профнастилу по 332 гривні за кв м. А при більших сумах ціна профнастилу знизилась до 302 гривень за кв.м.

За подібними цінами купують профнастил й у Запоріжжі.

Дешевше 250 гривень за квадратний метр купують профнастил у Височанській селищній раді. Й подібна ситуація в інших регіонах України, в тому числі й серед закупівель для військових.

Військова частина А3336 уклала угоду на придбання профнастилу по 284 грн. за квадратний метр.

Засновником ТОВ “Харківдорбуд” вказані Станіслав Щубко та Михайло Баскін. Ще нещодавно співзасновником був Олександр Александров. Щубко раніше був директором ТОВ “ДАФ-С”, яке потім мало назву “Дороги України”, а зараз ТОВ Екобуд України”.

“Харківдорбуд” знаходиться у тій ж будівлі, що і “Палмаз Груп”. ХАЦ вже повідомляв про зв’язок цієї фірми з оточенням Ігоря Абрамовича – нардепа від ОПЗЖ, який написав заяву про складання мандату.

Також “Харківдорбуд” отримував підряд на відновлення будинку в Ізюмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *