Черкаську мерію охоронятимуть за 6 мільйонів

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради уклав договір на послуги охорони об’єктів міської ради за 5,84 млн грн.

Послуга надаватиметься протягом року. Підрядник із вогнепальною зброєю охоронятиме безпосередньо саме приміщення міськвиконкому, ЦНАП та приміщення, де відбуваються сесії міськради.

Техзавдання передбачає охорону порядку в приміщенні та на прилеглій території, забезпечення пропускного режиму, затримка правопорушників, реагування на надзвичайні події тощо.

У різні об’єкти входять цілодобові, денні та нічні пости.

Договір уклали з управлінням поліції охорони.

У 2022 році за охорону міська рада заплатила 5,2 млн грн. Цю закупівлю перевіряли аудитори перевіряли щодо порушень. Їх цікавило на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення та визначено його очікувану вартість. Замовник пояснив, що дійшов таких висновків на основі переговорів із поліцією охорони.

Аудитори дійшли до висновку про порушення проведення процедури закупівлі. Департамент звернувся до суду щодо оскарження висновків Північно-східного офісу Держаудитслужби.

10 січня Черкаський окружний адмінсуд задовольнив позов департаменту економіки, визнавши протиправним та скасувавши висновок аудиторів.

У 2021 році послуги з охорони коштували мерії близько 4,5 млн грн.

Також департамент економіки нині проводить закупівлю послуг з прибирання майна міськради на 1,7 млн грн. Торік департамент замовляв послуги з капремонту з утепленням приміщення мерії за 1,9 млн грн та ремонту адмінбудівлі за 1,1 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *