Мер Черкас призначив начальником КП товариша, на якого був оформлений мерський “Мерседес” та братова земля

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко призначив Григорія Заїчка новим директором комунального підприємства «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» («ЧЕЛУАШ») Черкаської міськради.

Про це пише черкаське видання “18 000” з посиланням на дані в системі “Прозорро”.  Про це йдеться в опублікованому в системі “Прозорро” договорі.

Зокрема, Відповідно договору на постачання електроенергії від 20 січня в “Прозорро” директором “ЧЕЛУАШ” вказаний Заїчко Григорій Петрович. Ці ж відомості зазначені і в реєстрі юридичних осіб. Про його призначення публічно не повідомляли ані на сайті Черкаської міської ради, ані на сторінках у соціальних мережах міського голови Анатолія Бондаренка, де Заїчко був активним коментатором. 

За інформацією “18000”, Заїчко є давнім товаришем родини Бондаренків та уродженцем Лисянки. У 2016 році депутати Черкаської міської ради проголосували про виділення Георгію Заїчку земельної ділянки у Соснівці. Вже незабаром ця ділянка опинилася у власності рідного брата Анатолія Бондаренка – Миколи Бондаренка, який викупив ділянку у Заїчка за ціною суттєво нижчої за ринкову. З часом Бондаренко продав цю земельну ділянку. 

Також у свій час міський голова Черкас Анатолій Бондаренко користувався автівкою “Мерседес”, яка офіційно належала також Георгію Заїчку. 

Крім того, Георгій Заїчко був серед засновників ТОВ “Промбуд-Індустрія”, що у перші роки каденції міського голови Черкас Анатолія Бондаренка отримувало активно підряди на здійснення ремонтних робіт у місті. Компанія офіційно була зареєстрована у приймальні депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна, а її директором певний час був помічник Тренкіна – Євген Щербина. 

Протягом декількох останніх років директором комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” був депутат Черкаської міської ради Олексій Мельник, представник партії ВО “Батьківщина”. Наприкінці листопада 2022 року депутат написав заяву на звільнення, яку задовольнив міський голова. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *