«Житомиртеплокомуненерго» без тендеру віддало ще 16 мільйонів столичній фірмі на реконструкцію котельні

КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради 17 січня прозвітувало про укладену угоду з ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» на реконструкцію районної котельні РК-10, шляхом встановлення термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна (коригування). Вартість угоди склала 16,4 млн грн.

Як пише “Житомир.інфо”, про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Закупівлю провели без використання електронної системи. Технічне завдання, а також договір із підрядником у системі ProZorro – відсутні.

На ProZorro зазначено, що реконструкція районної котельні РК-10 по провулку 1-й Винокурний, 36-а у Житомирі має бути завершена до 17 січня 2023 року. Тобто дата завершення робіт збігається з датою звітування на ProZorro.

ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» розпочало реконструювати котельню РК-10 ще в 2020 році. Першу угоду ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» уклало з КП «Житомиртеплокомуненерго» на реконструкцію районної котельні РК-10, шляхом встановлення термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна (паливо – тріска деревини) у червні 2020 року. Вартість угоди тоді склала 51,3 млн грн. Через рік з фірмою уклали ще одну угоду на 14,6 млн грн. За ці кошти підрядник мав приєднати до зовнішніх електричних мереж термодинамічну установку та автоматизовану систему комерційного обліку електричної енергії згідно нормативних документів. У жовтні 2021 року КП «Житомиртеплокомуненерго» уклало третю угоду з ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» на 36,2 млн грн з реконструкції котельні з підвищення ступеню автоматизації та заміни окремих одиниць технологічного обладнання існуючої газової котельні РК-10. Тобто загальна вартість реконструкції районної котельні РК-10 вже складає 119 мільйонів.

За інформацією ProZorro, ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» вперше виграло тендер у КП «Житомиртеплокомуненерго» в 2020 році. Загалом з 2020 року фірма отримала від КП «Житомиртеплокомуненерго» підрядів на понад 150 мільйонів гривень. Фірма має 100% результат перемог під час відкритих торгів.

ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» зареєстроване в Києві в березні 2013 року, статутний капітал – 2 млн грн, основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Власником та керівником фірми є Онупрієнко Андрій Валерійович з смт Солоницівка Харківської області.

Нагадаємо, 29 червня 2021 року міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що у Житомирі на завершальному етапі будівництво ТЕЦ по провулку Винокурному, а до вересня планують завершити всі роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *