Комунальники Житомира віддадуть 20 млн на реконструкцію котельні улюбленій фірмі

КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради має намір укласти угоду з ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» на реконструкцію теплової мережі від ТК-50б до ТК-108а (коригування). Вартість угоди може склала 19,7 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.  Закупівлю провели за процедурою відкриті торги з особливостями, яка дозволяє під час воєнного стану організовувати тендери у скорочені терміни.

Очікувана вартість закупівлі становила 19,8 млн грн. Тобто економія склала майже 108 тис. грн. 

19 січня КП «Житомиртеплокомуненерго» опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго».

На ProZorro зазначено, що реконструкція теплової мережі від ТК-50б до ТК-108а по вулиці Князів Острозьких має бути завершена до 1 жовтня 2023 року. 

За інформацією ProZorro, ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» почало отримувати підряди від КП «Житомиртеплокомуненерго» у 2020 році. За три роки фірма отримала від КП «Житомиртеплокомуненерго» підрядів на понад 150 мільйонів гривень. Зокрема фірма отримала з 2020 року чотири підряди на реконструкцію районної котельні РК-10 по провулку 1-й Винокурний, 36-а у Житомирі. Загальна вартість робіт вже склала 119 мільйонів. 

ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» зареєстроване в Києві в 2013 році. Власником та керівником фірми є Онупрієнко Андрій Валерійович з смт Солоницівка Харківської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *