Одесити віддали мільйон за 21 гучномовець, ноутбук та китайський сервер від киян

Фонтанська сільська рада Одеського району на початку року повідомила про укладання договору на облаштування системи загального оповіщення. Договір було укладено ще у серпні минулого року без проведення конкурентної закупівлі із київським підприємством-дилером китайського обладнання. Саме використовуючи продукцію китайського виробництва у Фонтаській громаді була облаштована ця система.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір між сільською радою та київським підприємством “Інжинирінг-аналітика” було укладено 15 червня 2022 року. Угодою передбачено налаштування серверу Hikvision та 21 гучномовців з одним ноутбуком. Також у комплект входить 7 комутаторів та допоміжне обладнання для кріплення і монтажу. Загальна ж вартість проєкту склала майже 1,1 млн гривень. Вартість окремих елементів комплекту у договорі не зазначається.

Первинним договором передбачалося облаштування системи до 24 серпня 2022 року. Разом з тим, відповідно до платіжки у системі “Є-дата”, підрядник завершив роботи лише у листопаді 2022 року та наприкінці цього ж місяця отримав всю суму, передбачену договором.

Компанія підрядник “Інжинирінг-аналітика” є одним із лідерів на ринку постачання обладнання для мереж зовнішнього відеоспостереження та їх монтажу, спеціалізуючись на поставках китайської продукції під брендом “Hikvision”. На сьогодні в активі компанії понад 400 угод із розпорядниками публічних коштів, загальною вартістю у 630 млн гривень. 

Вона належить директору Олегу Сохану з Франківщини, киянам Валерію Клебану та Євгену Юрчевському і Валентині Кравченко з-під Києва. Валерій Клебан до 2017 року працював заступником начальника – начальником Відділу розвитку інформаційно-обчислювальних систем Управління розвитку інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *