Фірма скандального екс-прокурора поставить реабілітаційному центру МВС України мінеральної води на 3,3 мільйона

Медичний реабілітаційний центр МВС України “Перлина Прикарпаття” (м. Трускавець Львівської області) 18 січня замовив ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» мінеральної води на 3,34 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з умовами договору підрядник поставить:

  • 80 куб м мінеральної води для внутрішнього застосування для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та сечовивідних шляхів з підвищеним вмістом органічних сполук по 24 тис грн. за куб м
  • 30 куб м мінеральної води для внутрішнього застосування для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та сечовивідних шляхів по 24 тис грн. за куб м
  • 1495 куб м мінеральної води для зовнішнього застосуваннядля лікування опорно-рухового апарату по 470 грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи.

«Трускавецькі лікувальні води» були створені в 2016 році. До лютого 2020 року його власником було ПАТ «Трускавецькурорт». Це ПАТ володіло низкою курортів в Трускавці, а для оптимізації витрат з експлуатації Трускавецького родовища мінеральних вод створило окреме підприємство – «Трускавецькі лікувальні води». Фірмі був переданий і спецдозвіл №2005 на користування родовищем мінвод, в тому числі, ділянкою Нафтуся. Планувалося, що співвласником фірми стане Трускавецька міськрада, але проект не було реалізовано.

Наразі засновниками ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» є Світлана Корнійко, Олександр Стельмащук та Володимир Жербицький.

Як повідомляли «Наші гроші. Львів», Жербицький став співвласником ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» на початку 2020 року.

Володимир Жербицький був першим заступником військової прокурора України Анатолія Матіоса і пішов на пенсію в жовтні 2017 року. Серед його справ було розслідування оборудок Сергія Курченка в банківській сфері та зі скрапленим газом. В 2017 році народний депутат «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко заявив, що в справі зі скрапленим газом ГПУ ще в 2015 році підготувала звернення до Верховної Ради про зняття депутатської недоторканості та затримання нардепа Юрія Бойка, якого вважала «учасником злочинної організації Сергія Курченка». Бойко підозрювався в тому, що на посаді міністра ПЕК сприяв завищенню обсягів скрапленого газу для населення, який через фірми Курченка продавався на ринку для приватних підприємств.

Заява до парламенту не була передана, а в 2016 році Військова прокуратура заявила, що Бойко допитаний в справі Курченка як свідок. Для притягнення екс-міністра палива та енергетики до відповідальності забракло доказів.

ГПУ заявила, що схема зі зрідженим газом нанесла державі збитки в 2 млрд грн.

Згідно з «Прозорро», з 2019 року компанія отримала підрядів на загальну суму 21,96 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *