Освітяни Новоград-Волинської міськради закупили на 2,5 мільйона фруктів дорожче сусідів по області

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради 5 січня уклало угоду з ФОП Ничипорук Петро Петрович  на придбання фруктів. Вартість угоди склала 2,5 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Закупівля проводилася як відкриті торги з особливостями. Підприємець був єдиним учасником. 

В умовах угоди вказано, що ФОП Ничипорук має поставити 15000 кг яблук по 25 грн за кг, 6000 кг апельсин по 85 грн за кг, 5000 кг мандарин по 85 грн за кг, 5000 кг груш по 65 грн за кг та 10000 кг бананів по 90 грн за кг. 

Для порівняння  Управління освіти і науки Бердичівської міської ради Житомирської області закупило фрукти значно дешевше. Так, ФОП Смоковенко Світлана Владиславівна поставить освітянам  яблука по 9 грн за кг, апельсини по 65 грн за кг, мандарини по 63 грн за кг, а банани по 72 грн за кг.  Або ж Бердичівський ліцей-інтернат  тспортивного профілю Житомирської обласної ради у січні закупив яблука по 11 грн за кг, апельсини та мандарини по 68 грн за кг, а банани по 80 грн за кг. Краснопільська сільська рада закупила яблука по 18 грн за кг, апельсини та мандарини по 60 грн, а банани по 70 грн.

Ничипорук Петро Петрович зареєстрований в селі Дідовичі Новоград-Волинського району. Спеціалізується на вирощуванні овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів. За даними “Прозорро”, з 2017 року підприємець отримав в сфері держзакупівель підрядів на 7,3 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *