У Чернівцях розігрують 60 млн на ремонт вулиці, “відшиваючи” великих дорожників 

3 січня Департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради оголосив закупівлю робіт з капітального ремонту вулиці О.Щербанюка від вул.Небесної Сотні до вул.Головної. Вартість майбутніх робіт оцінили у 60 млн гривень, а умови тендерної документації вже оскаржують в Антимонопольному комітеті.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Відповідно до тендерної документації, підрядник має замінити дорожнє полотно, плитку, інженерні мережі та зовнішнє освітлення на відповідній ділянці. Її протяжність складає трохи більше 1 кілометра. 

Ужгородське підприємство “ШБУ-77” подало скаргу до Антимопольного комітету на умови тендерної документації. Зокрема, серед вимог замовника до потенційного підрядника – підтвердження наявності досвіду виконання всіх видів робіт, передбачених договором, зокрема, що стосується земляних робіт, а також монтажу мереж чи укладання плитки. На думку скаржника, це порушує їхнє право та обмежує конкуренцію. Скарга подана 6 січня і поки чекає на розгляд.

Минулого року Департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради витратив майже 700 млн гривень. Серед найбільших отримувачів коштів – тернопільський дорожній гігант “Техно-буд-центр”, з яким мерія почала працювати лише минулого року. На рахунки підприємства було перераховано 80 млн гривень за ремонт різних вулиць міста. 230 млн гривень отримали комунальні підприємства “Чернівцітеплокомуненерго”, “Чернівціводоканал”  та місцеве “Шляхо-експлуатаційне підприємство”.  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *