Рівненська обласна лікарня зекономила менше 1% на закупівлі реконструкції проїзду та автостоянки за 21 мільйон

Провівши відкриті торги з особливостями Комунальне підприємство “Рівненська обласна дитяча лікарня” визначилось з підрядником, який виконає реконструкція проїзду та автостоянки біля ізоляційно-діагностичного корпусу та поліклінічного відділення медзакладу. Відповідний договір було підписано з рівненським ТОВ “Інлєкс”. Інформація про це розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

При очікуваній вартості замовлення в 20,7 мільйонів гривень до аукціону долучився лише один учасник, якого власне й було визнано переможцем торгів. Таким чином від суми, яку замовник був готовий заплатити за роботу, вдалось зекономити 145,6 тисяч, тобто менше 1%.

Відповідно до технічної специфікації у строк до 31 грудня 2023-го року підрядник має провести демонтаж дорожнього покриття проїзду та автостоянки, покрасти шари цементно-бетонних покриттів, гарячекатанної арматурної сталі та асфальтобетонної суміші. Крім того встановити бортові камені, облаштувати тротуари, встановити 28 декоративних та 2 вуличні лави, 16 вуличних урн, 18 бетонних вуличних вазони, 2 кутові лавкм зі спинками, 4 качалки-балансири, 2 одинарні гойдалки, 2 каруселі, 2 малі пісочниці та 2 пластикові гірки. Встановить ТОВ “Інлєкс” і металеву та кам’яну огорожу, а також здійснить озеленення території, встановлення декоративної металевої арки та монтаж зовнішнього освітлення і об’ємних літер з підсвіткою – “Рівненська обласна дитяча лікарня”.

Варто зауважити, що в ТОВ “Інлєкс” не мало у власності всієї необхідної техніки для виконання замовлення. Частину транспортних засобів та механізмів фірма орендує у ТОВ “БК Домінант”. Ця фірма належить Тетяні Вознюк та Анні Смук. Зауважимо, що у березні 2021-го року “БК Домінант” було оштрафовано АМКУ на 68 тис грн за змову на відкритих торгах, а вже цьогоріч фігурувала в кримінальній справі щодо завищення вартості ремонтних робіт з метою заволодіння чужим майном. 

Підрядник, ТОВ “Інлєкс”, належить Мирославу Кральському. Керівником, з вересня цього року було призначено Олександру Климчуку, який свого часу працював технічним директором “Рівнегазу”. 

Замовлення Рівненської обласної дитячої лікарні стало найдородчим з тих, що отримувала фірма через систему Prozorro. Загалом “БК Домінант” має в активі 41 підписаний договір з бюджетними організаціями країни на суму 47,39 млн грн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *