Новачок без торгів отримав майже 30 мільйонів на укриття в Одесі та Києві

Зареєстроване у вересні 2022 року київське підприємство «А-ПРО-ГРУП» протягом грудня отримало три підряда на ремонт укриттів: два від одеських чиновників, один – від киян. Загальна вартість договорів трохи менше 30 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

За 5 млн гривень підприємство має відремонтувати укриття в Болградській гімназії на замовлення Одеської обласної ради та її  управління з майнових відносин. Роботи, згідно з договором, мають бути завершені до кінця поточного року.

Це ж саме управління замовило  «А-ПРО-ГРУП» ремонт укриття на території комунального підприємства «Видавництво Чорномор’я». Вартість цих робіт оцінена у 10 млн гривень, а роботи мають завершити до кінця травня наступного року.

Також цей же підрядник має відремонтувати приміщення укриття, що знаходиться на балансі “Київтеплоенерго”. На замовлення київських комунальників роботи мають бути завершені також до кінця травня, а їхня загальна вартість складе 13,6 млн гривень.

Товариство «А-ПРО-ГРУП” зареєстроване у вересні поточного року. Місцем його реєстрації зазначено Київ, єдиний власник та бенефіціар – Григорій Рєпін. Директор підприємства Месхі Мамуха. Для цього товариства це перші підряди від розпорядників публічних коштів. 

Мамуха також є директором підприємства “А-груп”, що зареєстроване у тому ж Києві. У активі цього підприємства 38 угод на суму понад 150 млн гривень. Згідно реєстру судових рішень, підприємство є фігурантом низки господарських процесів, предметом яких є стягнення заборгованості, у яких воно виступає у якості відповідача. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *