В Умані ремонт приміщення для переселенців виріс на 1,7 мільйона 

Управління праці та соціального захисту Уманської міськради уклало договір на додаткові роботи по ремонту приміщень для переселенців. Тепер загальна вартість робіт – 7,9 мільйона гривень.

Вартість додаткової угоди – 1,7 мільйона гривень. Зазначається, що в ході виконання робіт по основному договору, підрядник виявив низку робіт, які не були враховані кошторисною документацією.

Згідно з договором, більша частина суми піде на загально будівельні роботи (800 тисяч гривень), на опалення (близько 300 тисяч) та водопостачання-водовідведення (200 тис.грн).

Основний договір між сторонами був укладений ще в серпні на 6,2 мільйона гривень. Тоді під приводом воєнного стану замовник без тендеру уклав угоду із ЦЕНТР-МОНТАЖ-ЕНЕРГО, який мав завершити роботи до кінця року. 

«Центр-Монтаж-Енерго» зареєстроване в Умані. Воно належить дружині відомого в місті бізнесмена і політика Володимира Кокодзея. Безпосередньо сам Володимир Миколайович був керівником фірми до 2019-го року. Після того директором став Руслан Данчук.

У 2019 році Кокодзея затримали за підозрою в отриманні хабара. Тоді він був депутатом Черкаської обласної ради. Нині цю справу слухають у Жашківському районному суді, але засідання у справі припиненні через мобілізацію обвинуваченого до українського війська.

Фірма має майже 500 договорів із різними замовниками на суму в 117 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *