Криворізькі тролейбусники скуповують арматуру та комплектуючі у дніпровської фірми 

У грудні КП «Міський тролейбус» замовило на 5,2 млн. грн. елементи електричних схем та конструкційні матеріали у споріднених ТОВ “Бенефіт Профі” та ФОП Наталія Сіроштан.

Інформація про укладені угоди міститься в системі Прозорро.

На 1,49 млн. грн. придбано ізоляторів для контактної мережі тролейбуса у ТОВ “Бенефіт Профі”.

На 3,84 млн. грн. придбано з’єднувачів та контактних елементів у ФОП Наталія Сіроштан.

Взагалі у цих двох продавців с початку війни Росії проти України КП «Міський тролейбус» придбало різних деталей на 8,6 млн. грн. Це більше двох третин від усіх закупівель, які криворізькі транспортники провели із цими продавцями з 2017 року.  

33-річна дніпрянка Наталя Сіроштан є власницею та директоркою ТОВ “Бенефіт Профі”. Компанія є виробником запчастин для ремонту тролейбусної контактної мережі. Виробництво розміщене за адресою: місто Дніпро вул. Осіння, 2А. По сусідству у будинку за адресою вул. Осіння, 2Д розміщене аналогічне виробництво ПП «КС Профіт» із тією ж самою номенклатурою товарів. Документація та паспорти виробів цих двох компаній повністю ідентичні. При цьому ПП «КС Профіт» має прописку у Львові. Представницею ПП «КС Профіт» також вказано Наталію Сіроштан.

Директором ПП «КС Профіт» вказано дніпрянина Юрія Сухойвана. На цю особу оформлено ще 20 підприємств з самих різноманітних галузей. Всі вони були колись зареєстровані у Дніпрі, а в 2018-20202 роках «переїхали» до Львову.

Не пощастило лише ТОВ «Перша будівельна компанія міста». Згідно реєстру досудових розслідувань за № 32021041650000010 від 26.07.2021 року, Юрій Сухойван, на початку листопада 2018 року в Дніпрі погодився на пропозицію невстановленої особи за грошову винагороду стати директором та засновником ТОВ «Перша будівельна компанія міста», усвідомлюючи при цьому, що здійснювати господарську діяльність, яка передбачена статутом компанії, він не буде. Невстановлена особа дала на підпис Сухойвану документи, які не відповідали дійсності та містили завідомо неправдиві відомості.

Під час досудового розслідування Сухойван пішов на співпрацю із прокурором і повністю визнав свою винуватість у зазначеному діянні та зобов`язувався беззастережно визнати обвинувачення в обсязі підозри у судовому провадженні. Він сплатив судові витрати на експерта та отримав покарання у вигляді 3 років обмеження волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. І тут же був звільнений від призначеного покарання з випробуванням строком на 1 рік.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *