Скандальна фірма за 40 мільйонів збудує у Львові розплідник на 50 службових собак  

Головне управління Національної поліції у Львівській області 8 грудня замовила ТОВ “Будівельний альянс Монтажпроект” будівництво розплідника за 40,49 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про будівництво розплідника на 50 службових собак на вул. Збиральній в промзоні «Сигнівка» у м. Львові.

Згідно з укладеною угодою, вартість матеріальних ресурсів складе 18,40 млн грн., заробітна плата – 3,94 млн грн., прибуток – 434 тис грн.

Закупівлю провели як відкриті торги з особливостями. Фірма була єдиним учасником.

Очікувана вартість становила 41,19 млн грн., тобто економія склала майже 2%.

«Будівельний альянс монтажпроект» зареєстровано в 2018 р. Хоча фірма зареєстрована в Житомирі, її контролює львівський підприємець Ігор Гринкевич, писали журналісти Миколаївського центру розслідувань. Він відомий через скандал щодо реставрації Вірменського собору у Львові в 2009 році.

Тоді його компанія виграла тендер, не маючи фахівців та відповідних технологій. Пізніше правоохоронці заявили, що фірма підробила документи, і відкрили кримінальне провадження. На офіційному веб-порталі «Судова влада України» Ігор Гринкевич вказаний як засуджений, хоча насправді вироку в реєстрі немає, а із постанов відомо, що в 2016 році справу відправили на додаткове розслідування. Станом на 2018 рік справа до суду не поверталася.

Те, що фірма входить до орбіти львівського підприємця Ігоря Гринкевича, підтвердили Центру інші бізнесмени. Вони розповіли, що усі ділові перемовини вели саме з ним.

З березня 2021 року підприємство очолює син Ігоря Гринкевича – Роман. А офіційним власником фірми є мешканець Житомира Артем Гамоцький.

Згідно з «Прозорро», з 2019 року фірма отримала замовлень на загальну суму 356,82 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *