Підприємець-новачок під наглядом полтавських чиновників має за півмісяця освоїти 35 мільйонів

Полтавські чиновники без торгів віддають майже 35 млн гривень на будівництво модульного містечка на території одного із комунальних підприємств області. Договір, оприлюднений замовником, не містить інформацію про вартість всіх ресурсів, втім з нього зрозуміло, що на території майбутньої локації будуть альтанки з мангалами та велопарковки.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договір між комунальним підприємством “Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради” та товариством «Євробудінвест плюс» укладено 8 грудня без проведення конкурентної закупівлі. Ним передбачається облаштування модульного містечка до кінця поточного року. Згідно із специфікацією до договору, в межах його реалізації мають бути видалені чагарники та насадження дерев на території установи, облаштоване покриття з бетону, плитки та асфальту, налагоджене водопостачання та водовідведення і здійсненні електророботи.

Окрім того, буде облаштований дитячий майданчик, встановлені паркові дивани, альтанки з мангалами та велопарковки. Найкоштовнішими серед подібного декору будуть саме альтанки, ціною 122 тисячі гривень за штуку. Всього їх планується встановити 6 штук. 

 Компанія підрядник – “Євробудінвест плюс” зареєстрована у Полтаві та належить Олександру Ширмовському. У її активі – це перший подібний договір на замовлення розпорядників бюджетних коштів. До цього компанія мала лише досвід виконання незначного договору з виробництва та доставки фундаментних блоків на замовлення Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області у 2019 році. 

За інформацією з Єдиного судового реєстру, повний тезка власника компанії Олександр Ширмовський мав борги за тепло та водопостачання перед полтавськими місцевими комунальними підприємствами, які ті у нього намагалися стягнути у судовому порядку. 

Технічний нагляд за ремонтними роботами компанії Ширмовського здійснюватимуть чиновники з департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації. Вартість їхніх послуг, відповідно до угоди, складе 423 тисячі гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *