Футбольний клуб «Металург» отримає з міського бюджету Запоріжжя 63 мільйона

У грудні на розгляд депутатам Запорізької міської ради подавався проєкт рішень про виділення грошей на цільову програму розвитку футболу в місті Запоріжжя на 2023-2027 роки.

Про це пише «Запорізький центр розслідувань».

Головна ідея програми описана так:

“Основною метою Програми є розвиток і популяризація футболу серед усіх верств населення, залучення дітей та молоді до занять спортом, подальший розвиток футболу в місті, побудова стратегії розвитку дитячо-юнацького, масового футболу, як засобу оздоровлення населення”.

КП “МФК “Металург” у 2023 році отримає гроші на утримання будівель, на оплату комунальних послуг, на поточні та капітальні ремонти, на утримання футбольних полів, оплату участі у змаганнях, на витрати участі у змаганнях. Окремо департамент спорту, сім’ї та молоді отримає грошей на підготовку спортсменів.

7 грудня відбулася сесія Запорізької міської ради, під час якої прийняли бюджет на 2023-й рік. За словами депутата Миколи Бєлого, на муніципальний футбольний клуб у 2023 році буде виділено 63 мільйони гривень – за це проголосувала більшість народних обранців ЗМР.

На 2022-й рік бюджет клубу планувався на рівні понад 30 млн грн. А, наприклад, у 2019 році на потреби МФК “Металург” було виділено близько 13 мільйонів гривень. Бюджет клубу на 2020 рік склав майже 27 млн гривень. У 2018 році «Металургу» з бюджету виділили сумарно 21 мільйон гривень. А у 2017-му році – 4,5 млн.

«Зазвичай міські футбольні клуби не є пріоритетними в системі розподілу міських фінансів, тому на їхній розвиток не виділяються аж надто серйозні суми з бюджету. Але тільки не у Запоріжжі. І війна Росії проти України цього не змінила», – написали журналісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *