За півроку ціна коагулянту для черкаських комунальників зросла на 40% 

5 грудня комунальне підприємство “Черкасиводоканал” повідомило про намір укласти договір на закупівлю 800 тонн коагулянту на основі гідроксихлориду алюмінію. В результаті проведених відкритих торгів, участь у яких взяли два учасники, договір буде укладено із київським підприємством.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Переможцем торгів стало товариство “Тало”, що запропонувало ціну у 33 млн 960 тисяч гривень, або ж 42 тисячі 450 гривень за тонну продукції. Відповідно до тендерної пропозиції, переможцем буде поставлено препарат PLUSPAC FA-18 німецького виробництва. У травні 2022 року між ТОВ “ТАЛО” та КП “Черкасиводоканал” вже було укладено договір на постачання 80 тонн аналогічного препарату. Тоді його ціна складала 24,8 тисяч гривень за тонну. У 2021 році коагулянт закуповувася по ціні трохи більше 17 тисяч гривень за тонну. 

У листопаді 2022 року івано-франківські комунальники придбали коагулянт РАХ-18 за ціною 25,3 млн гривень.

КП “Черкасиводоканал” очолює депутат Черкаської міської ради від партії ВО “Черкащани” Іван Сухарьков. Він був призначений на посаду наприкінці лютого поточного року, після того, як мер міста Анатолій Бондаренко не продовжив контракт багаторічному очільнику підприємства Сергію Овчаренку.

Постачальник черкаських комунальників ТОВ “Тало” зареєстрований  у Києві та належить Костянтину Крамаренку і Вячеславу Лучицькому. Відповідно до відомостей порталу “Опендатабот”, за 2020  рік компанія мала доходу трохи більше 4 млн гривень, відомості за доходи компанії у 2021 році відсутні. Окрім угоди з черкаськими комунальниками, в активі компанії також 12 дрібних угод з київським водоканалом, укладених на постачання різного обладнання. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *