ФОП-новачок отримав перше замовлення на десяток генераторів для Рівненської ОДА 

Департамент освіти і науки Рівненської ОДА продовжує підготовку до можливих перебоїв з енергопостачанням та закуповує чергову партію генераторів. Цього разу департамент прозвітував про замовлення 10 бензиновних генераторів загальною вартістю 600 тисяч гривень. Поставити товар має ФОП Райтер Юлія Володимирівна. 

Замовлення було зроблено без застосування конкурентної процедури торгів поза межами системи Prozorro. Договір сторони підписали 30 листопада, а от поставити товар підрядник мав до 1-го грудня включно. 

Згідно техдокументації освітянам рівненщини буде поставлено 8 генераторів QST 10000 CLE номінальною потужністю не менше 7,2 кВт, з 4-тактним двигуном, рівнем шуму не більше 78 дБ та гарантією терміном 12 місяців. Крім того замовник отримає 2 однофазних генератора Bolat MB-9000 номінальною потужністю 7 кВт, часом безперервної роботи до 7 годин та гарантією аналогічною до передньої моделі. Усі генератори коштували Рівненській ОДА по 60 тис грн/шт. 

Обладнання мали привезти до 10 закладів області, зокрема Рокитнівський професійний ліцей, Рівненський фаховий коледж економіки та бізнесу, Млинівський технолого-економічний фаховий коледж та інші. 

Підрядник, ФОП Райтер Юлія Володимирівна, зареєструвалась як підприємиця лише місяць тому, 31-го жовтня. Це замовлення є першим яке вона отримала в системі Prozorro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *