У грудні п’ять фірм прибиратимуть тротуари в Житомирі за понад мільйон 

У грудні за прибирання тротуарів у Житомирі комунальники заплатить понад мільйон п’ятом фірмам

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради опублікувало наміри укласти угоди на послуги з прибирання тротуарів на загальну суму 806 тис. грн. Окрім того, комунальники вже уклали одну угоду з прибирання на 300 тис. грн. Термін надання послуг – до кінця 2022 року.

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на ProZorro.

Загальна площа для прибирання – 8598209 кв.м, її поділили на шість секторів. Відповідно до укладених угод та намірів укласти угоди, прибирати тротуари буде шість фірм: ПП «Євро Сервіс Плюс», ПП «Крошня-ВЖРЕП № 4», ТОВ «УК “ВЖРЕП № 5», ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект», ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології».

За умовами технічного завдання, переможці відкритих торгів мають у зимовий період виконувати: прибирання тротуарів загального користування та зупинок громадського транспорту від снігу; очищення снігу, який щойно випав, переміщення його, та формування снігового валу в лотку проїзної частини; обробка території тротуарів загального користування та зупинок громадського транспорту протиожеледними сумішами; усунення сніго-льодового накату з тротуарів та зупинок громадського транспорту; збирання окремих предметів з тротуарів та прилеглих зелених зон, вагою до 10 кг, у лоток проїзної частини для подальшого вивезення замовником; ліквідація стихійних звалищ з-під парканів, з зелених зон тротуарів, переміщення їх в сміттєві контейнери або в придорожні лотки для подальшого вивезення замовником; у разі відсутності снігового покрову та при плюсовій температурі навколишнього середовища виконувати ручне підмітання тротуарів загального користування та зупинок громадського транспорту, підтримувати належний санітарний стан тротуару та інше.

ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології» 16 листопада уклало угоду з КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради на прибирання тротуарів вартістю 300 тис. грн. Очікувана вартість закупівлі складала 323,5 тис. грн Закупівлю провели за процедурою відкриті торги з особливостями. Участь у них взяла лише одна фірма – ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології».

ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології» прибиратиме тротуари на 19 вулицях Житомира площею 1617579 м кв.

ТОВ «Керуюча компанія “Комунальні технології» засноване в січні 2021 року та зареєстроване в Житомирі. Власником фірми є Валентина Бойко. В 2020 році Валентина Бойко балотувалася до Житомирської міської ради та до обласної ради від політичної партії “Європейська Солідарність”.

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 21 листопада опублікувало намір укласти угоду з ПП «Євро Сервіс Плюс» на прибирання тротуарів вартістю 65 тис. грн. Фірма прибиратиме тротуари на 9 вулицях Житомира площею 601 399 м кв.

Очікувана вартість закупівлі склала 120,3 тис. грн. Свої пропозиції подало п’ять фірм: ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект», ПП «Євро Сервіс Плюс», ПП «Крошня-ВЖРЕП №4», ПП «КК «ВЖРЕП № 9» та ПП «ВЖРЕП № 8». Учасники активно торгувалися, скинувши ціну від 120,8 тис. грн до 65 тис. грн. Дешевшу на 1 гривню пропозицію ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» від пропозиції ПП «Євро Сервіс Плюс» відхилили.

Ще один намір укласти угоду з ПП «Євро Сервіс Плюс» комунальники опублікували 25 листопада. Вартість угоди може скласти 147 тис. грн. Фірма прибиратиме 24 вулиці Житомира площею 1971212 м.кв.

Очікувана вартість закупівлі становила 394 тис.грн Участь у торгах взяло п’ять фірм: КП «Автотранспортне підприємство 0628», ПП «Євро Сервіс Плюс», ПП «Крошня-ВЖРЕП №4», ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» та ПП «КК «ВЖРЕП № 9». Учасники активно торгувалися, скинувши ціну від 360 тис. грн до 100 тис. грн. Однак дві дешевші пропозиції замовник відхилив через аномально низьку ціну. І хоч учасники надали пояснення, чому ціна низька, тендерні пропозиції однаково відхилили.

ПП “Євро Сервіс Плюс” засноване в серпні 2019 року в Житомирі. Власником фірми є Юрій Володимирович Піньковський. У 2020 році він балотувався до Житомирської міської ради від ПП “Перемога Пальчевського”.

21 листопада комунальники опублікували намір укласти угоду з ПП «Крошня-ВЖРЕП №4» на прибирання тротуарів 8 вулиць міста площею 607140 м. кв. Вартість угоди може скласти 49 тис. грн.

Очікувана вартість закупівлі становила 121,4 тис. грн. Участь у тендері взяло п’ять фірм: ПП «Євро Сервіс Плюс», ПП «Крошня-ВЖРЕП № 4», ТОВ «УК “ВЖРЕП № 5», ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» та ПП «КК «ВЖРЕП №9». Фірми активно торгувались та скинули ціну від 92 тис. грн до 49 тис. грн. Дешевшу пропозицію ПП «Євро Сервіс Плюс» відхилили.

ПП «Крошня-ВЖРЕП №4» засноване в 2016 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на комплексному обслуговуванню об’єктів. Власником фірми є ексдепутат міської ради минулого скликання від ПП «Опозиційний Блок» Володимир Тичина.

Комунальники 21 листопада опублікували намір укласти угоду ТОВ «УК “ВЖРЕП № 5» на послуги з прибирання тротуарів на 27 вулицях Житомира загальною площею 1927018 кв.м. Вартість послуг може скласти 365,4 тис. грн.

Очікувана вартість закупівлі становила 385,4 тис. грн. Конкуренцію на торгах ТОВ «УК “ВЖРЕП № 5» склали ПП «Крошня-ВЖРЕП № 4» та ФОП Малі Кирило Ігорович, запропонувавши вдвічі дешевшу ціну. Однак їх пропозиції замовник відхилив. Зазначимо, що серед співвласників ТОВ «УК “ВЖРЕП № 5» значиться той же Малі Кирило. Тобто Кирило Малі конкурував сам із собою, удаючи конкуренцію на торгах.

ТОВ «УК «ВЖРЕП № 5» засноване в 2018 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на комплексному обслуговуванню об’єктів. Фірма належить Андрію Кучику та Кирилу Малі. Андрій Кучик в 2018 році був директором КП «ВЖРЕП №5» (з вересня 2019 року комунальне підприємство в стані припинення). Також він син депутата міської ради Василя Кучика.

ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» може отримати підряд на прибирання тротуарів 15 вулиць міста загальною площею 1873861 м.кв. Оголошення про намір укласти угоду вартість 180,3 тис. грн замовник опублікував 21 листопада.

Очікувана вартість складала 374,8 тис. грн. Участь у тендері взяло п’ять фірм: ПП «Крошня-ВЖРЕП № 4», ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект», ПП «Євро Сервіс Плюс», ПП «КК «ВЖРЕП № 9» та ПП «ВЖРЕП № 8». Під час торгів ціна знизилася від 374 тис грн до 149 тис. грн. Але найдешевшу пропозицію ПП «Крошня-ВЖРЕП № 4» комунальники відхилили.

ТОВ «Торгово-промислова компанія центр комплект» засноване в 2012 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель. Власником фірми є Жанна Опанасюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *