Майже пів мільйона отримає підприємство Бахмача за утилізацію відходів «Теплоенергетика»

У Кропивницькому комунальне підприємство «Теплоенергетик» уклало угоду про вивезення відходів для подальшої утилізації з ПрАТ «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА 37» загальною вартістю 449 тис. грн.

Інформація про це оприлюднена у системі Prozorro 22 листопада.

Згідно з угодою, підрядник має зібрати відходи вапняного шламу та вивезти з території ТЕЦ для подальшої утилізації чи захоронення. Усього до 31 грудня мають вивезти 1140 тонн. Шлам – це вапно, що утворюється у результаті виробничої діяльності станції від освітлення води.

ПрАТ «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА 37» входить до групи компаній родини Бахмач, адже власником крупного пакету акцій товариства є ПАТ «Кіровоградграніт», що належить Євгену Бахмачу та його дружині Наталії.

Підприємства групи працюють в різних сферах: добування корисних копалин, будівництво, транспорт, виробництво автоматизованих систем управління технологічними процесами для атомних електростанцій України та сільське господарство. Активи групи: ПАТ НВП «Радій», ПАТ «Кіровоградграніт» та сільськогосподарське підприємство «Зерновик», земельний банк якого становить 15 тис. га.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *