Ліцей на Полтавщині без торгів віддав киянам 5 мільйонів на реконструкцію мережі теплопостачання 

На Полтавщині ліцей, що належить сільська раді, без торгів віддав київському підприємству майже 5 мільйонів гривень на реконструкцію системи теплопостачання. Наразі там розміщуються вимушені переселенці, евакуйовані із зони бойових дій.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. Договором передбачено завершення робіт до кінця поточного року, а підрядник вже встиг отримати аванс. 

7 листопада Терешківський ліцей Терешківської сільської ради опублікував у системі “Прозорро” договір на реконструкцію власного приміщення, вартістю 4,9 млн гривень. Договір укладено із товариством “Будівельний альянс Вестбуд”. Опублікований у системі документ не містить локального кошторису та відомості ресурсів, відповідно не дозволяє визначити об’єми робіт та вартість матеріалів, які будуть використовуватися під час ремонту приміщення. Договором передбачено авансування. 

Згідно з даними з порталу Є-дата, підрядник вже 11 листопада отримав від замовника 1,4 млн гривень авансового платежу на придбання необхідних матеріалів. 

Компанія-підрядник зареєстрована у Києві та належить Вікторії Мироненко. Для неї це перший суттєвий підряд з моменту повномасштабного вторгнення російського війська. Всього ж у активі компанії 14 угод, укладених з розпорядниками публічних коштів на здійснення різних ремонтних робіт. Попри реєстрацію у Києві, найбільшу кількість підрядів компанія має саме на Полтавщині, окрім того, співпрацювала із замовниками у Кіровоградській, Дніпропетровській та Донецькій областях. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *