З підрядника стягнули 1,7 мільйона за недобросовісний ремонт Смілянської в Черкасах

Товариство «Главшляхбуд» виконало рішення Господарського суду від 28 вересня 2021-го року і повернуло в міський бюджет Черкас 1,7 млн грн.

Про це повідомляє прокуратура області.  

За повідомленням прокурорів, товариство ухилялося від виконання рішення, у зв’язку з цим були внесені відомості до ЄРДР про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 382 ККУ (не виконання судового рішення).

У вересні 2016 року між департаментом ЖКК та ТОВ “Главшляхбуд” була укладена угода на проведення капітального ремонту вулиці Смілянської, вартістю майже 30 млн гривень. На виконання договору підряднику було перераховано аванс.

Проте станом на кінець 2018 року він так і не завершив повністю роботи на загальну суму більше 3 млн гривень. Також не повернув 1 млн гривень отриманого авансу. Ці кошти стали предметом позову, також до них були додані пеня, інфляційні та штрафні санкції. 

Рішення про стягнення з товариства 1 735 444,77 гривень на користь департаменту ЖКК було ухвалене ще восени минулого року. Підрядник тривалий час не повертав кошти.

Рішенням господарського суду області від 8 листопада цього року відкрито провадження про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «Главшляхбуд». Кредитор вимагає від товариства сплатити йому понад 11 мільйонів гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *