Сільрада на рівненщині визначилась з підрядником для поставки 110-ти телевізорів 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березівської сільської ради Рівненської області провівши відкриті торги з особливостями повідомив про намір підписати з ФОП Федотова Катерина Валеріївна договір на поставку 110 телевізорів. У разі заключення відповідного контракту загальна вартість замовлення складатиме 1,84 мільйона гривень. 

Єдиним конкурентом, що взяв участь у торгах, стало ТОВ “Бестселл”, яке готове було виконати замовлення за 1,95 мільйона гривень. 

Техдокументація до замовлення передбачає, що майбутній підрядник має поставити сільраді телевізори з діагоналлю не менше 50-ти дюймів, роздільною здатністю 3840х2160 пікселів, частотою 60 Гц, з наявністю Smart TV та картинкою якості 4K. Крім того телевізори мають бути обладнані системою Bluetooth 5.0, двома роз’ємами USB 2.0 і трьома HDMI 2.1. Поставити всю партію товару необхідно до кінця поточного року. 

Після проведеного аукціону підприємиця Катерина Федотова зголосилась поставити сільській раді телевізори Vivax 50UHD10K, по 16,75 тис грн кожен. А от суперники з ТОВ “Бестселл” планували продати замовнику телевізори Sharp 4T-C50FN2EL2AB за ціною 17,72 тис грн/шт. 

Катерина Федотова з Дніпра зареєструвалась в якості ФОПа у червні 2018-го року. За 4 роки роботи підприємиця встигла отримати 216 замовлень на 8,68 мільйонів гривень. Тим не менш, контракт від березівських освітян може стати найбільшим бюджетним замовленням ФОПа.

Івано-франківське ТОВ “Бестселл” було засноване в 2018-му році. Єдиним власником та керівником фірми наразі є Володимир Корилець з Калуша, який працює також як ФОП. Підприємство може похвалитись 30 виграними тендерами на 8,81 мільйонів гривень. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *