Криворізькі комунальники купують на 16,5 мільйонів відеокамери у виробника, що знаходиться під санкціями США та веде бізнес в Росії

10 листопада 2022 року КП “Центр електронних послуг” Криворізької міської ради повідомило про намір підписати договір із ТОВ «Охорона-системи безпеки». На 16,5 млн. грн. комунальники придбають камери відеоспостереження.

Інформація про закупівлю міститься в системі Прозорро.

КП “Центр електронних послуг” планує придбати 640 відеокамер. Із них:

  • 300 штук – направлені (оглядові) камери відеоспостереження;
  • 120 штук – направлені камери відеоспостереження (для захоплення обличчя);
  • 200 штук – камери відеоспостереження з розпізнаванням номерних знаків;
  • 10 штук камер відеоспостереження PTZ 25 крат;
  • 10 штук камер відеоспостереження PTZ 32 крат.

На торгах зустрілися три київські фірми: 

Цікаво, що пропозиція ТОВ «Транс Інжиніринг Груп» була лише на 1 гривню більша, ніж у переможця ТОВ «Охорона-системи безпеки». При цьому фірма, що спеціалізується на вантажному транспорті, в вересні вже виграла тендер на 2,9 млн. грн. в КП «ЦЕП» на постачання відеокамер. Про цю закупівлю ми писали тут. Тоді це був перший досвід роботи компанії на Прозорро. І він виявився таким вдалим. А от цього разу від потенційної перемоги фірму відділяла лише 1 гривня в тендерній пропозиції.

 

В обох закупівлях переможці пропонували китайські відеокамери Hikvision. Цей виробник, після вторгнення російських військ в Україну, так і не пішов з російського ринку, продовжує заробляти в країні-агресорці і навіть володіє сервісними центрами в Москві та Санкт-Петербурзі. Компанію Hikvision звинувачували у створенні обладнання для стеження за людьми у Китаї і порушенні прав людини. Фірма знаходиться під санкціями США. 

ТОВ «Охорона-системи безпеки» зареєстрована в Києві в 2019 році. Власник підприємства Володимир Обломєй. Фірма активний учасник бюджетних закупівель. Компанія підписала 387 договорів на суму 74 млн. грн. Криворізька закупівля – перша найдорожча серед всіх інших. Компанія входить в групу родин Стрижових та Обломєїв.

Дмитро Стрижов – екс-депутат Київської міськради 8 скликання від політичної партії «Об’єднання Самопоміч», генеральний директор групи охоронних підприємств «Шериф». На ім’я Стрижова оформлено 560 охоронних компаній. Володимир Обломєй батько дружини Стрижова Марини. Він є власником 150 компаній в сфері охорони та безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *