Фірма з Тернопільської області поставить на майже 14 мільйонів технічної солі житомирським комунальникам

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Зальц» на придбання 1460 тонн  кам’яної солі за 13,7 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі становила 16,79 млн грн. Участь у тендері взяло сім учасників:  ФОП Конопацький Богдан Миколайович, ТОВ «Зальц», ТОВ «Ворлд Фуд Енд Фід», ТОВ «Технології бізнеса», ТОВ «Торговий дім “Кип і Ко”» ТОВ «Інженерно-будівельна компанія “Гайвей», та ТОВ «Київський асфальтобетонний завод №8». Учасники активно торгувалися, скинувши ціну від 15,77 млн грн до 13,7 млн грн.

Найдешевшу пропозицію запропонував ФОП Конопацький Богдан, однак тендерний комітет його пропозицію відхилив через відсутність у поданій документації сертифіката відповідності на предмет закупівлі.

У підсумку замовлення на сіль для протиожеледної суміші може дістати ТОВ «Зальц». Повідомлення про намір підписати відповідну угоду було опубліковано в системі Prozorro 10 листопада.

Розрахунки показують, що за кожну тонну замовнику доведеться віддати по 9,4 тис. За умовами тендерної документації, підрядник має поставити 1460 тонн кам’яної солі для промислового перероблення (крупність – 3) з протизлежувальною добавкою до кінця 2022 року.

Як повідомляли «Наші гроші. Регіон» КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради у вересні уклало угоду з ТОВ «Євразійська Індустріальна Група» на придбання 1690 тонн кам’яної солі вартістю  14,96 млн грн. Однак у жовтні замовник із підрядником розірвали угоду, заплативши  ТОВ «Євразійська Індустріальна Група» 203 тис. грн.

ТОВ «Зальц» зареєстроване в селі Гаї-Шевченківські Тернопільської області. Власником фірми є Юлія Іванечко. З 2021 року фірма отримала підрядів на 57 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *