В Дніпрі приватна фірма через комунальників отримує підряди на ремонт мереж зовнішнього освітлення  

7 листопада 2022 року департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради повідомив про намір підписати договір вартістю 21,4 млн. грн. з КП “Міськсвітло” на послуги з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення міста.

Інформація про закупівлю опублікована в системі Прозорро.

 

Вона проведена за процедурою “відкриті торги з особливостями”. Згідно технічного завдання, підрядник виконає демонтажні роботи, встановить опори, прокладе кабель, замінити провода та світильники. Дніпровські комунальники були єдині на торгах і запросили за роботу 21,43  млн грн. Всі роботи повинні бути виконані до кінця року.

Як зазначено в тендерній документації, до виконання робіт КП “Міськсвітло” планує залучити у якості субпідрядника приватну фірму ТОВ «Монтажно-будівельна компанія Сінергія».

ТОВ МБК «Сінергія» зареєстровано в 2013 році в Дніпрі. Компанія належить Любові Сердюк із Кам’янського, Володимиру Кошелю з-під Дніпра та Батиру Азімову з Дніпра. До 2019 року компанія спеціалізувалася на будівельних роботах. Також фірма має сім дочірніх компаній – шість «Кат Солар» та «Грін Солар». Компанії працюють в сфері виробництва зеленої енергії.

Після зміни напрямку діяльності почала отримувати підряди від дніпровських комунальників з «Міськсвітло» на утримання міських електромереж. Сьогодні в активі компанії підписаних договорів на 336 млн. грн. із КП «Міськсвітло». В жовтні комунальники з «Міськсвітла» віддали без торгів приватній фірмі ТОВ МБК «Сінергія» підряд на 7,5 млн. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *