В Дніпрі політтехнологу Терехова та Філатова заплатять чергові 6 мільйонів за програмне забезпечення для адмінпослуг

4 листопада департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради замовив на 5,7 млн. грн. послугу системи електронного обміну даними у ТОВ «Центр консалтинг».

Інформацію про укладену угоду розміщено в системі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи. Компанія «Центр консалтинг» є власницею користувацьких ліцензій та програмного забезпечення, які використовує влада Дніпра для надання адміністративних послуг мешканцям міста.

Ця закупівля не перша після вторгнення в Україну російських військ. В жовтні чиновники вже витратили на аналогічні послуги 5,7 млн. грн. А в липні замовили розширення програмного інтерфейсу на 3 млн. грн.

Загалом, департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради придбав різних послуг у ТОВ «Центр консалтинг» на 21,5 млн. грн.

Основним видом діяльності ТОВ «Центр консалтинг» є дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки. Фірма прописана в Києві. Засновником та власником компанії є Дмитро Касьянов. Людина саме з таким ПІБом, за даними «Української правди», є політтехнологом, який працював в штабі Ігоря Терехова під час передвиборчої кампанії на дострокових виборах мера Харкова у 2021 році.

За даними  сайту Наші гроші, Дмитро Касьянов був також причетний до передвиборчих кампаній Сергія Березенка («Блок Петра Порошенка») на дострокових виборах до Верховної Ради в 2015 році в Чернігові та до передвиборчої кампанії Бориса Філатова на виборах мера Дніпра. Люди, які працювали на тих виборах, звинувачували і Березенка, і Філатова в тому, що їх кампанії будувались на так званих «сітках».

Нині «Центр Консалтинг» протягом багатьох років отримує кошти не тільки від структурних підрозділів та комунальних підприємств Дніпровської міськради, а і від департаменту цифрової трансформації Харківської міськради за обслуговування «Картки харків’янина».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *