Видання «Новомосковська правда» пропіарить чиновників міськради за 180 тисяч

4 листопада 2022 року виконавчий комітет Новомосковської міської ради замовив у ТОВ Редакція газети «Новомосковська правда» інформаційні послуги на суму 180 тисяч гривень.

Інформація про укладену угоду розміщена в системі Прозорро.

Дві попередні закупівлі не відбулися – не було бажаючих медіа прийняти участь в торгах. Тому третя закупівля була проведена без використання електронної системи – виконком напряму замовив у підрядника послуги з інформаційного висвітлення своєї діяльності. Газета буде забезпечувати чиновникам інформаційну підтримку до кінця року.

Згідно договору, видання надасть чиновникам площу на сторінках газети, розміром 15 000 см2. Вартість одного см2 складає 12 грн. без ПДВ.

Газета «Новомосковська правда» виходить з 2019 року. Власник видання Вадим Червоноштан. Він також є засновником ТОВ «Новомосковська правда», ТОВ Редакція газети «Новомосковська  правда+», а ще успадкував колись комунальне, а нині роздержавлене колективне підприємство Редакція газети «Новомосковська правда» із сторічною історією та взяв у користування його назву.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *