У Чернівцях докидають мільйон на проєкт реконструкції сміттєвого полігону

 Департамент транспорту та окремих питань комунального господарства Чернівецької міської ради проводить повторну закупівлю робіт із розроблення проєктно-кошторисної документації реконструкції місцевого сміттєвого полігону. Попередній договір був розірваний за згодою між проєктантом та чиновниками. Тепер за результатом повторної закупівлі цей же проєктант може знову отримати угоду. Але цього разу її ціна буде на 1 млн гривень вищою.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Відповідна закупівля була оголошена 1 вересня, а її очікувана вартість склала 7,5 млн гривень. В аукціоні взяли участь 4 учасники, двоє з яких були дискваліфіковані. Мова про товариство “Компанія “Центр ЛТД”, котре пропонувало виконати роботи за трохи менше, ніж 3 млн гривень, та підприємство “Інжинірингова компанія “Автомагістраль”, яке оцінило власну роботу у 6,9 млн гривень. Останній учасник оскаржував дискваліфікацію у Антимонопольному комітеті, але 27 жовтня його скарга була відхилена.

Таким чином переможцем закупівлі стало товариство “Будмонтажсервіс 1”, котре запропонувало ціну у 7 млн 50 тисяч гривень. У разі підписання угоди проєктанти мають завершити виконання власної роботи до 31 серпня наступного року. 

Зазначимо, що це вже друга угода, яка може бути укладена між чернівецькими чиновниками та “Будмонтажсервіс 1” на виконання відповідних робіт. 18 липня між сторонами за результатом проведених відкритих торгів було підписано договір, вартістю 6 млн гривень. Але 28 серпня його розірвали за згодою сторін, не проводячи жодних розрахунків. Вже за три дні чиновики оголосили повторну закупівлю.

Компанія “Будмонтажсервіс 1” афілійована з місцевим екс-депутатом Чернівецької обласної ради від “Партії регіонів”  Олександром Гандзюком та його родиною. Компанія зареєстрована у Чернівцях та фігурує у низці кримінальних проваджень, пов’язаних із заволодінням бюджетними коштами, зокрема під час проведення ремонтних робіт на комунальних об’єктах у Києві. Всього у активі підрядника 50 різних угод з публічними замовниками на суму понад 1,2 млрд гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *