Полтавські тепловики без торгів віддали киянам 80 мільйонів на котли

Комунальне підприємство “Полтаватеплоенерго” здійснило закупівлю двох коштовних котлів у київських будівельників, без торгів віддавши їм за установки майже 80 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.  

25 жовтня між комунальниками та товариством “Коменергосервіс” була укладена угода на постачання до кінця року котла Viessmann HW 19,2 МВт, вартістю 40,8 млн гривень та Bosh UT L64 19,2 МВт за 39,2 млн гривень. Крім того, передбачено придбання додаткового обладнання до цих котлів. 

  На сьогодні у активі компанії “Коменергосервіс” 35 угод на суму понад 150 млн гривень, переважно – це будівельні роботи на облаштування різних котелень у Донецькій, Вінницькій, Житомирській та інших областях. Це перша угода для компанії укладена протягом 2022 року. Договір з полтавськими комунальниками підписано без проведення конкурентної закупівлі. 

Компанія належить Ракіфу Керімову та зареєстрована у Києві.

Комунальне підприємства “Полтаватеплоенерго” очолює депутат Полтавської обласної ради від партії “Батьківщина” Олександр Олексенко. Наприкінці березня комунальники придбали два легковики за 2 млн гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *