Комунальники під проводом товариша мера Черкас без торгів набрали техніки на 5,6 мільйонів 

Черкаські комунальне підприємство “Дирекція парків”протягом жовтня через спрощену процедуру купило техніки на 5,6 мільйона гривень.

Про це йдеться на сайті Прозорро.

Йдеться про автомобіль для підвозу води за 2,67 млн грн, трактор з навісним обладнанням за 1 млн грн та грузо-пасажирський автомобіль за 1,9 млн грн.

Усі товари оплачуються видатками на здійснення правового режиму воєнного стану. Угоди там укладені з єдиним учасником, що прийшов на торги.

Так, автомобілі для підвозу води та грузоперевозок поставить компанія «Спец-Ком-Сервіс». Вона надасть бортовий тентовий СКС-FTFED-01БМ на базі шасі Ford Transit. Така техніка використовується для невеликих багажів та пасажирів. Також ця ж компанія поставить автомобіль CKC-7.2-АЦХ для підвезення води.

Компанія-підрядник працює під брендом «Полікар» і є постачальником комерційних автомобілів, спецтехніки і виробник кузовів. Вона має угод по всій країні на 2,7 млрд гривень.

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» є Сергій Калюш із Вишневого і Михайло Городових із Городища. Директором цієї фірми є Василь Юрійович Даниляк.

Трактор з навісним обладнанням FT504AC з відвалом та косаркою поставить «Техноторг». Ця фірма зареєстрована у Миколаєві і належить Ігорю Калюжному та Євгену Березовському. Вона має договорів на 1,2 млрд гривень.

Вся техніка має бути доставлена до 21 листопада.

Зазначимо, що із серпня цього року директором КП є Геннадій Шевченко – він давній товариш та однопартієць міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *