Фірма ексспівпробітка ДАБІ Рівненщини отримала 1,4 мільйона на ремонт “бомбосховища”  психоневрологічного інтернату

Комунальний заклад Рівненської обласної ради “Урвенського психоневрологічного інтернату” у перший день листопада прозвітував про підписання договору щодо поточного ремонту та облаштування споруди цивільного захисту. Вартість замовлення, яке віддали ТОВ “Будівельна компанія “Терта”, складає 1,37 мільйона гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Закупівлю провели поза системою електронних торгів за так званою безконкурентної процедурою “Українська Визвольна Війна”. Сам контракт було укладено в той же день, що й публікація звіту – 1 листопада.

У договорі сторони передбачили, що ціна замовлення є динамічною та може змінюватись у випадках виникнення обставин непереборної сили, необхідності врахування інфляційного подорожчання, прийняття нових законодавчих та нормативних актів, що впливають на вартість послуги та зміни обсягу цих послуг.

Протягом 3 днів після підписання договору замовник також зобов’язується оплатити підряднику аванс у розмірі 411,52 тисяч гривень. Дефектний акт, техзавдання чи календарний план виконання робіт в опублікованому скані договору відсутні. 

За даними аналітичного порталу YouControl ТОВ “Будівельна компанія “Терта” належить Віталію Вихованцю, який в 2020-му безуспішно балотувався до Рівненської облради та Острозької міськради від партії “Пропозиція”, а також Григорію Костерному – колишньому головному державному інспектору інспекційного відділу в місті Рівне Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області. Крім того обидва підприємці є співвласниками ТОВ “Інжинірингова компанія “Тертал”. 

З 2019-го року, коли було зареєстровано ТОВ “Будівельна компанія “Терта”, фірма отримала через систему Prozorro вже 49 замовлень на 40,53 млн грн.. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *