У Черкасах без торгів віддали 17 мільйонів на будівництво шелтеру з коштовних матеріалів

15 жовтня департамент соціальної політики Черкаської міської ради опублікував у системі “Прозорро” договір на здійснення ремонтних робіт у приміщенні колишньої дитячої поліклініки, яку зараз облаштовують під шелтер для вимушених переселенців.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір уклали без проведення конкурентної закупівлі через нібито відсутність часу на її проведення і нагальну потребу у здійсненні відповідної закупівлі. Підрядником буде товариство із Одеської області “Фаворит.ВЛ”, вартість угоди 17,4 млн гривень. Роботи мають бути виконані до 21 листопада поточного року.

Безпосередньо компанія-підрядник до цього не мала досвіду виконання будь-яких робіт публічним коштом. Вона належить жителю Сарати Одеської області Віктору Лохматову. Раніше Лохматов був головою Саратської селещної ради та депутатом однієї з місцевих рад. Місцеві ЗМІ повідомляють про те, що у свій час його затримували за вимагання хабара. 

Окрім “Фаворит.ВЛ”, Лохматов контролює ще низку підприємств, що зареєстровані у Сараті і займаються будівельними роботами. Жодне з них раніше не мало досвіду виконання робіт на Черкащині. 

Відповідно до проєктно-кошторисної документації, замовленої наприкінці вересня за 370,5 тисяч гривень, підрядник здійснить ремонт на всіх 4 поверхах приміщення, замінивши електрику та систему теплопостачання, облаштувавши вбиральні та душові тощо.

Згідно з кошторисом робіт, підрядник витратить майже 1 млн гривень на пластикові дверні блоки по ціні 7,6 тисяч гривень за квадрат; купить керамічну плитку для облаштування стін по ціні понад 630 гривень за квадрат та по майже 720 гривень за квадрат плитки для підлоги. Також мають бути встановлені 259 ЛЕД-світильників за ціною 1,1 тисяча гривень за штуку і 38 піддонів для душу по ціні 7560 гривень.  Крім того, кошторис передбачає 4 бойлери на 500 літрів, потужністю 10кВТ і вартістю 120 тисяч гривень за штуку.  

Технічний нагляд на об’єкті здійснюватиме місцевий підприємець Василь Митюк. Його послуги оцінили у майже 200 тисяч гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *