У Кривому Розі на дорожнє огородження віддадуть 7 мільйонів 

17 жовтня 2022 року комунальне підприємство «Парковка та реклама» Криворізької міської ради повідомило про намір укласти договір з ТОВ «Виробниче об’єднання Релайн» на поставку дорожнього огородження на 6,80 млн грн.

Про це інформує система Прозорро.

КП «Парковка та реклама» замовило 400 штук оцинкованих секцій 1960мм х 1500мм з профільної труби 40х40х2мм і 30х30х2мм та 700 штук оцинкованих секцій 1960мм х 1500мм з профільної труби 40х20х1,5мм і 20х20х1,5мм. 

Аналогічний тендер замовник провів напередодні вторгнення військ РФ на територію України. Але його довелося скасувати через війну.

У новій спрощеній закупівлі взяли участь три компанії – ТОВ «Вайт» з Кривого Рогу, що спеціалізується на  наданні транспортних послуг та будівництві, а також виробники металевої продукції ТОВ «Югсталь» і ТОВ «ВО Релайн» з Запоріжжя.

Цінова пропозиція ТОВ «Вайт» була зависока. А от пропозиція ТОВ «Югсталь» була економічно вигідною, але тендерний комітет її  відхилив через відсутність кількох документів в заявці учасника. Тому ТОВ «ВО Релайн» отримав повідомлення від замовника про намір підписати договір.

Взагалі запоріжці ТОВ «Югсталь» та ТОВ «ВО Релайн» 100 разів перетиналися на тендерах. Криворізький тендер перший в історії ТОВ «ВО Релайн». А от ТОВ «Югсталь» вже поставляло КП «Парковка та реклама» 3000 погонних метрів металевої труби d 57мм.

ТОВ «Виробниче об’єднання Релайн» зареєстровано та має офіс в місті Запоріжжя. Орендовані виробничі та складські приміщення підприємства розташовані у Дніпропетровській обл., Томаківський район, с/рада Новокиївська, база управління механізованого будівництва УМБ №3. Власник компанії мешканець Запоріжжя Олександр Булат.

Компанія ТОВ «ВО Релайн» є фігурантом кримінального провадження №42020000000001193 від 03.07.2020. Згідно інформації, що містить судовий реєстр, низка компаній, серед яких і ТОВ «ВО Релайн», поставляли за змовою з службовими особами КК «Київавтодор», КП «Київавтошляхміст» та районними шляхово-експтлуатаційним управліннями дорожнє огородження (обмежувальні стовпчики з нержавіючої сталі), що не відповідало установленим державним стандартам. Слідство по цій справі триває. 

Раніше ми писали про те, як пов’язані компанії розіграли закупівлю дорожніх знаків, яку проводило КП «Парковка та реклама».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *