Рятувальники Вінниччини замовили житлових та санітарних модулів на понад 6 мільйонів 

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області прозвітував про придбання модульних приміщень на суму 6,15 мільйонів гривень. За ці кошти ТОВ “Торговий дім “Юніпрайм”, з яким і було підписано контракт, має поставити 12 таких конструкцій. 

Закупівлю було проведено без використання системи публічних торгів Prozorro. До системи не внесли навіть договору. З оголошення ж можна дізнатись, що рятувальникам до кінця поточного року має бути відвантажено 9 житлових модулів, для проживання особового складу, та 3 санітарних модуля. 

Фактично у той же час “Торговий дім “Юніпрайм” підписав ще кілька договорів на поставку аналогічних товарів на аналогічну суму. Зокрема контракти були підписані з Аварійно-рятувальним загоном спецпризначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, Головним управлінням ДСНС України у Черкаській області та іншими. В окремих закупівлях замовник все ж долучав до звіту договір, тож можемо дізнатись про комплектацію модулів. 

Так житлові модулі матимуть вагу 2 тонни, електричне опалення, дві LED-лампи, кондиціонери інверторного типу, не менше 6 розеток. В санітарних модулях виробник також передбачив дві душові кабіни, чотири умивальника, по два унітаза і пісуара та бойлер. Гарантійний строк на модулі становитиме 12 місяців. 

Власником зареєстрованого в 2004-му році ТОВ “Торговий дім “Юніпрайм” є Андрій Новіченко. В публічних закупівлях фірма почала брати участь лише минулого року. Наразі встигла підписати 70 контрактів на 53,08 мільйона гривень.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *