В Новомосковську заасфальтують парковки на одній з центральних вулиць міста за 1,2 мільйона 

Комунальне підприємство “Новомосковський комбінат комунальних підприємств” (Дніпропетровська область) замовив у ТОВ «Ландшафт» робіт з асфальтування на 1,2 млн. грн.

 Інформація про закупівлю розміщено в системі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», яка дозволяє оминути торги і скоротити час на проведення тендеру.

Згідно опублікованої угоди, комунальники Новомосковська замовили поточний ремонт дорожнього покриття місць паркування по вул. Гетьманська від будинку №32 до будинку №42. Загалом, буде замінено 1400 м2 асфальтового покриття. Вартість робіт оцінено у 1 млн. 224 тис. 991 грн. 57 коп.

ТОВ «Ландшафт» зареєстровано в 2001 році в Дніпрі. За більш як 20-річну історію свого існування фірма кілька разів змінювала напрямок діяльності і власників. Сьогодні ТОВ «Ландшафт» працює в сфері  будівництва інших споруд і оформлено на Вікторію Атаманову. Їй також належить компанія ТОВ «Б.К. Ландшафт», яка заснована в 2019 році.

ТОВ «Ландшафт» фігурує в справі з проведення тіньових операцій з готівкою, легалізації ТМЦ, отриманих злочинним шляхом. Слідчі Дніпровської  прокуратури підозрювали компанію в участі у конвертаційних операціях. Також до ТОВ «Ландшафт» є питання у Бердянської окружної прокуратури. Слідчі підозрюють, що під час ремонту причалів за домовленістю з ДП «Адміністрація морських портів України» підрядник використовував «транзитні» компанії, що створені з метою штучного формування витрат. Серед таких «посередників» вказано ТОВ «Ландшафт». Досудове розслідування тривало до 15 травня 2022 року. Подальша його доля невідома.

Раніше ми писали, як ця дніпровська компанія підіграє на тендерах, що розігрує КПТМ «Криворіжтепломережа». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *