Криворізька мерія за 2 мільйона купила у новачка обладнання для територіальної оборони

Виконавчий комітет Криворізької міської ради завершив закупівлі лазерних далекомірів, тепловізійних прицілів та біноклів нічного бачення. Замовлене обладнання, загальною вартістю 1,8 млн. грн., поставить чиновникам ФОП Іван Таран. 

Про це інформує система Прозорро.

Закупівлі проведені без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», яка спрощує отримання необхідного товару і дозволяє замовнику напряму укладати угоди, оминувши торги.

Переможець ФОП Таран Іван Сергійович запропонував на 1,66 млн. грн. 12 тепловізійних прицілів по 128 тис. грн. кожен та 12 біноклів нічного бачення по 10,5 тис. грн. за штуку. А також 6 лазерних далекомірів на 165 тис. грн. по 27,5 тис. грн. за одиницю. 

Виробник та найменування обладнання в закупівлі не зазначені. 

ФОП Іван Таран зареєстровано в Дніпрі в січні 2020 року. Згідно довідки, яку підприємець подав на інший тендер, він уродженець Якутії, має донецьку прописку та паспорт, виданий Ворошиловським РВ УМВС у Донецьку. З січня 2020 року Іван Таран взятий на облік як внутрішньо-переміщеною особою та проживає в Дніпрі.  

Підприємець ніколи не приймав участі в бюджетних закупівлях, але з початком вторгнення РФ в України вийшов на Прозорро. Сьогодні він є учасником у 9 закупівлях, в яких у 4 отримав перемогу.

До того ж, за даними Єдиного веб-порталу використання публічних коштів Spending.gov.ua, підприємець, виконуючи заходи з територіальної оборони Кривого Рогу, на замовлення виконкому Криворізької міської ради поставив в квітні-липні:

  •         металеві заготовки на суму 1,5 млн. грн.
  •         чохли для касок на суму 272 тис. грн.
  •         підсумок під аптечку на суму 165 тис. грн.

Раніше “Наші гроші. Регіон” писали, що виконком Криворізької міськради також у тендерного новачка на 18,5 мільйонів купив квадрокоптерів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *