За півроку бітум для рівненських дорожників здорожчав майже на третину 

З квітня по вересень включно КП “Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг” щомісячно замовляло дорожній бітум марки 70/100. Загалом за цей період було підписано 9 таких договорів на загальну суму 12,16 мільйонів гривень. Ще один контракт на 1,37 млн грн було розірвано одразу після підписання. Ціна тонни бітуму при цьому здорожчала від 23,8 до 30,88 тисяч гривень.

Найдешевший товар, за вже згадані 23,8 тис грн/т комунальникам поставив ФОП Кашин Сергій Олександрович, з яким 6-го квітня було підписано договір на суму 595 тис грн. Підприємець, який свого часу був керівником ТОВ “Бітум-трейд”, зобов’язувався до 25-го квітня поставити замовнику 25 тонн товару. 

Сам ТОВ “Бітум-трейд” підприємиці Ірини Ляшук підписував з КП контракти у квітні, травні та червні. Ціни щомісячно зростали: 24,6 тис грн, 25,2 тис грн та насамкінець 27,2 тис грн. 

Ще одне замовлення “Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг” у травні віддало столично підприємству ТОВ “Енкібуд”. Ціна близька до тогомісячних пропозицій конкурентів – 26,5 тис грн/т. Власницею ТОВ “Енкібуд” вказана Тетяна Добрик, яка також зареєстрована як ФОП. 

Всі інші чотири замовлень комунальників було віддано кременчуцькому підприємству ТОВ “Термінал-МК”, яке за поставку усього замовленого бітуму отримало 9,77 мільйонів гривень. Почавши з ціни в 29,38 тис грн/т у червні, вже у вересні підприємство погодилось поставляти продукцію за 30,88 тис грн/т. Вересневе замовлення, до слова, стало й найбільшим для комунальників за ці півроку. Загалом було придбано 148 тонн бітуму загальною вартістю 4,6 млн грн. 

Бенефіціарами ТОВ “Термінал-МК” вказані місцеві пдприємці Дмитро Чубич і Сергій Ковнір. Останньому серед іншого належать Телевідеокомпанія “Кремінь ТВ” та ФК “Кремінь”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *