Криворізьким комунальникам доведеться вирішувати, в кого замовити дорожні знаки на 2 мільйона, щоб не порушити закон 

В вересні комунальне підприємство «Парковка та реклама» (м. Кривий Ріг) провело закупівлю 392 дорожніх знаків, у якій переможцем торгів замовник обрав ТОВ «Дор Вектор» з пропозицією 1,95 млн грн. Незадоволений учасник торгів подав скаргу і вимагає скасувати рішення тендерного комітету.

Про це йдеться в вимозі до усунення порушення до закупівлі в системі Прозорро.

Усього замовнику потрібно 392 знака – 300 з них мають бути вироблені за типовими проектами, а інші – за індивідуальними замовленнями. Загалом у закупівлі прийняли участь чотири учасника – ТОВ “Епіцентр К”, ТОВ «Дорсистемс», ТОВ  “Дорекс-Безпека руху” та ТОВ «Дор Вектор». Найвигідніша пропозиція була у ТОВ «Дор Вектор» – 1,95 млн грн. за всі знаки. Компанія була визнана переможцем, а КП «Парковка та реклама» опублікувало повідомлення про намір укласти із нею договір.

Але з рішенням криворізьких комунальників не погодилися у компанії ТОВ «Дорсистемс». Як зазначено в скарзі до процедури закупівлі, у складі тендерної пропозиції переможця надано документи із сумнівним походженням, зокрема сертифікат відповідності з протоколом випробувань № 3980/21 від 09.12.2021р, аутентичність якого неможливо встановити. Скаржник запропонував КП «Парковка та реклама» детальніше вивчити тендерні документи ТОВ «Дор Вектор» та скасувати рішення про визнання його переможцем спрощеної закупівлі.

Наразі очікується рішення замовника. Якщо рішення буде скасовано, наступна вигідна пропозиція в списку буде від ТОВ “Дорекс-Безпека руху”, яка пов’язана із скаржником. 

Переможець ТОВ «Дор Вектор» зареєстрований в Києві  в жовтні 2018 року. Фірма працювала у сфері  оптової торгівлі, а з серпня 2020 переформатувалася на будівництво доріг і автострад. Власник компанії є Олександр Фортельний. Донедавна він і очолював підприємство. З серпня 2022 року директором ТОВ «Дор Вектор» став Микола Тинок.

Скаржник ТОВ «Дорсистемс» працює з грудня 2019 року, прописаний в Києві у місті масової реєстрації. Компанію очолює Віталій Дорошенко. Власник фірми – Олег Халаш. Він донедавна володів компанією, що також приймала участь у криворізьких торгах – ТОВ “Дорекс-Безпека руху”. Ці обидві фірми деякий час мали прописку у сусідніх будинках. З КП «Парковка та реклама» ТОВ «Дорсистемс» має угоду вартістю 1 мільйон гривень  від січня 2022 року гривень на поставку дорожніх знаків.

Наступне в черзі ТОВ “Дорекс-Безпека руху” сьогодні належить киянину Євгену Скобченко. Фірма в сфері будівництва доріг працює з 2007 року та має 76 підписаних договорів на суму 310,6 млн. грн. Найбільші замовники послуг компанії  – Служба автомобільних доріг у Житомирській області та КП  «Київміськсвітло». Цікаво, що з КП «Київміськсвітло» дорожня компанія співпрацює з 2017 року. І саме в цей період її колишній засновник Олег Халаш подавався на конкурс на зайняття посади директора цього комунального підприємства. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *