Обстріляну росіянами школу в Чернігові хочуть відремонтувати за 22 мільйона, дешевшу пропозицію відхилили

Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ТОВ “УТБ-Інжиніринг” на ремонт школи №19, пошкодженої внаслідок російської військової агресії (2-га черга). За результатами спрощеної закупівлі вартість угоди може скласти 21,7 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі  ProZorro.

Очікувана вартість робіт складала 24,2 млн грн. Участь у тендері взяло дві фірми: ТОВ “ВБК Бізон” з пропозицією у 21,57 млн грн та ТОВ “УТБ-Інжиніринг”  з пропозицією у 21,7 млн грн. 

Дешевшу пропозицію ТОВ “ВБК Бізон”  відхилили, зокрема через не наданий проєкт виконання робіт, що вимагався відповідно до пункту 6.6 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 

2 вересня  управління капітального будівництва опублікувало намір укласти угоду з ТОВ “УТБ-Інжиніринг”.

Підрядник має до  30 листопада провести демонтажні та монтажні роботи, відремонтувати фасад, покрівлю.

Зауважимо, що УКБ разом із ТОВ “УТБ-Інжиніринг  фігурують у одному кримінальному провадженні № 42021000000001604 від 02.08.2021, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України: привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. 

ТОВ “УТБ-Інжиніринг”  засноване в 2016 році в Чернігові. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель. Власником і директором фірми є Павло Хайтов.

 ТОВ “ВБК Бізон” заснований у 2017 році у Полтаві. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель. Власниками фірми є Сергій Кравець та Дмитро Соколовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *