У вересні замовники Кіровоградщини купували газове вугілля з різницею на тонні в 2 тисячі  

Зе перші 15 днів вересня замовники Кіровоградської області підписали 13 договорів на поставку вугілля загальною вартістю 1,73 мільйона гривень. 

Усі закупівлі було проведено на безконкурентній основі. При цьому в частині звітів відсутні договори, що унеможливлює визначення марки вугілля що було придбано. 

За даними контрактів з чітко встановленою маркою – ДГ (13-100) можна стверджувати – це паливо замовники купували з різницею ціни в 2 тис грн. за тонну. 

Найдорожче вугілля обійшлось Великотроянівському ліцею Благовіщенської міської ради. За 11,53 тонни освітяни заплатили 149,88 тис грн. Таким чином ціна тонни товару склала майже 13 тис грн. Паливо має поставити гайворонське ТОВ “Бізнес-інком” місцевого підприємця Олександра Козлова, якому також належить аграрне ТОВ “Універсал 2018”. Крім того бізнесмен зареєстрований як ФОП, що активно бере участь у публічних закупівлях. З моменту заснування ТОВ “Бізнес-інком” отримало через Prozorro замовлень на 69,64 млн грн.

Дешевше, по 12 тис грн/т продає свою продукцію ФОП Арсірій Оксана Вікторівна. Підприємиця 13-го вересня підписала два договори:

  • на поставку 13,31 тонн вугілля Виконавчому комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради. Загальна вартість замовлення – 159,74 тис грн;
  • на 25 тонн вугілля, які за 300 тис грн мають бути поставлені Професійно-технічному училищу №16 у місто Мала Виска.

Оксана Арсірій окрім власного ФОПа, який встиг назбирати замовлень на 130,95 млн грн, є власницею ПП “Донбас”. 

Ну і наостанок найдешевші пропозиції вересня, які своїм замовникам пропонує ФОП Слівко Юрій Миколайович. КЗ “Хащуватський ліцей” Гайворонської міської ради підписав з підприємцем договір на поставку 9,6 тонн вугілля за ціною 10,95 тис грн/т. “Бандурівському ліцею” Гайворонської міськради буде поставлено 17,2 тонни палива по 10,98 тис грн/т. А медикам Комунального некомерційного підприємства “ЦПМСД” Гайворонської міської ради 13 тонн вугілля дістанеться за 11 тис грн. Загальна вартість усіх трьох контрактів склала 437,03 тис грн. 

Як ФОП Юрій Слівко зареєструвався ще в 2003-му році. Спільно з Сергійєм Осіпчуком є власником ТОВ “СМ”. В якості ФОПа підписав через систему Prozorro договорів на 6,23 млн грн. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *