Харківські продавці ліків судяться з криворізькими комунальниками через заборгованість у 3,4 мільйона   

13 вересня 2022 року Господарський суд Дніпропетровської області розгляне по суті справу про стягнення ТОВ “Томаш” 3,39 млн. грн. з комунального підприємства “Фармація” Криворізької міської ради.

Про це інформує Реєстр судових справ.

Повідомляється, що в червні 2022 року харківська компанія  “Томаш”, що працює в сфері оптової торгівлі фармацевтичними товарами, звернулася до Господарського суду Дніпропетровської області із позовом, яким просить стягнути з КП “Фармація” заборгованість у розмірі 3,39 млн грн., з яких:

  •         основний борг у розмірі 2,46 млн грн.;
  •         пеня за порушення строків оплати за поставлений товар у розмірі 197 тис грн.;
  •         штраф у розмірі 738 тис грн.

Судячи з судового документу, ця заборгованість виникла в період з липня 2021 по лютий 2022 року. 8 вересня суд закрив підготовче провадження по справі і призначив справу до судового розгляду по суті у судове засідання на 13.09.2022.

Цікаво, що серед закупівель в публічній системі Прозорро відсутня інформація про сумісні проекти харків’ян та криворізьких комунальників. Взагалі з червня 2021 року КП «Фармація» не використовує Прозорро. І це при тому, що комунальна установа працює в найприбутковіший сфері – роздрібній торгівлі фармацевтичними товарами, а її точки продажу розміщені у всіх міських лікарнях

Також КП «Фармація» ще й регулярно отримує фінансову допомогу з міського бюджету Кривого Рогу. В червні на виплату заборгованості по зарплаті співробітникам КП «Фармація» отримала 4,8 млн. грн., а в серпні підприємству виділили 2 млн. грн.

Судовий позов по заборгованим платіжкам не перший в історії комунального підприємства. 13 січня 2022 року Центральний апеляційний господарський суд видав наказ про стягнення з КП Фармація на користь ТОВ “БаДМ” з Дніпра 5 млн. 637 тис. 263 грн. 15 коп. прострочених заборгованостей, пені, інфляційних витрат та штрафів. Наказ дійсний для пред’явлення до виконання протягом трьох років.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *