З вірою у ЗСУ: полтавські комунальники обновили автопарк кросоверами та седаном на 2 млн гривень

30 серпня Комунальне підприємство “Полтаватеплоенерго”, що належить Полтавській обласній раді оприлюднило договори на купівлю двох кросоверів Hyundai Venue, а також седану того ж виробника i30.  Угоди були укладені ще 23 березня 2022 року. На той момент діяла редакція профільної постанови Кабінету міністрів, яка дозволяла Замовникам не публікувати в системі Прозорро інформацію про власні закупівлі і укладати угоди поза системою. 

Вартість автівок склала 762 тисячі гривень за кросовери та 654 гривні за седан. 

Олександр Олексенко

Директором комунального підприємства “Полтаватеплоенерго” є  депутат Полтавської обласної ради Олександр Олексенко, обраний від партії ВО “Батьківщина”.

Згідно інформації на сайті підприємства, воно обслуговує споживачів у місті Полтава та ще 4 населених пунктах області і на балансі на сьогодні має 90 котелень. У підприємстві журналістам повідомили, про те, що автівки вже фактично придбані і використовуються, для їх купівлі комунальники витратили власні кошти без залучення додаткових надходжень з бюджету. 

За інформацією місцевих ЗМІ очільник підприємства Олександр Олексенко раніше фігурував у низці кримінальних проваджень пов’язаних із можливим заволодінням коштів підприємства. Зокрема, розслідувався епізод сплати орендних платежів комунальниками “рідній” фірмі Олексенка. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *