У Філатова замовили ФОПу піар влади за понад 7 мільйонів 

 КП «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради 1 вересня 2022 року уклало угоду з ФОП Марина Свиридова на висвітлення діяльності мерії Дніпра в засобах масової інформації в інтернеті вартістю 7,41 млн. грн.

Про це повідомляється в системі Прозорро.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою.

Цінова пропозиція конкурента ТОВ Інформаційне Агентство “УНН” з Києва була дешевша на 177,5 тис грн. Але тендерний комітет КП «ОАС» відхилив її, з формулюванням, що учасник не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та вимогам до предмета закупівлі, визначених згідно ч.13 ст. 14 ЗУ Про публічні закупівлі – крок пониження ціни, зроблений ТОВ Інформаційне Агентство “УНН”,  був більший, чим дозволено законом.

Через цю помилку конкурента переможцем було визначено дніпровський ФОП Марина Свиридова. Підприємиця надає рекламні послуги та працює як посередниця при розміщенні реклами в засобах масової інформації. Це вже друга велика співпраця з міською радою Дніпра.

Згідно укладеної угоди, за 7,4 млн. грн. ФОП Свиридова має розмістити 1050 публікацій на інформаційних сайтах та новинних ресурсах в Україні. З них 340 публікацій вартістю 9390 грн кожна на сайтах: rbc.ua, obozrevatel.com, nashemisto.dp.ua, opentv.media, dnpr.com .ua., centr.tv., а також 710 публікацій вартістю 5940 грн. на сайтах: gorod.dp.ua, kp.ua, dnepr.news, dnepr.info, 056.ua, dpchas.com.ua, dnepr.express, gorsovet.com.ua, afishadnepr.com.ua, dv-gazeta.info, glavnoe.dp.ua, dp.vgorode.ua. 

Строк дії угоди – до 21 листопада 2022 року.

26-річна Марина Свиридова зареєструвалася як ФОП в вересні 2021 року. Вже через місяць отримала замовлення від дніпровських чиновників на 6 млн. грн.

ТОВ Інформаційне Агентство “УНН” зареєстровано в березні 2011 року. Власниця інформагенції Уляна Лозан. В 2007-2012 роках вона була помічницею депутата-комуніста Юрія Гайдаєва.

Як з’ясували в Центрі Протидії корупції, ІА УНН має пряме відношення до травлі ЦПК. Зять Уляни Лозан Василь Апасов – голова правління ГО Національний інтерес, колишній працівник NewsOne та перевзутий прихильник Антимайдану. ЦПК виявили у родини Апасових-Лозан статки, що не співпадають з доходами журналістів.  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *